2021
PostOde mrt t/m apr Ode aan de deur Noord-Holland
Witte Wieven 4 t/m 13 juni La Strada Bremen (De)
Buzzz 11 juli Landelijke open Imkerijdagen Almere
Buzzz 17 juli Straattheater zomer in Sneek Sneek. Geannuleerd, wegens corona maatregelingen.
BOAT 22 juli  Geannuleerd, wegens corona maatregelingen. Strandplateau, Castricum aan Zee
BOAT 23 juli Geannuleerd, wegens corona maatregelingen. Bakkerspleintje, Castricum
BOAT 7 augustus Aanvang 15:00 uur  Molen van Piet (Bolwerk), Alkmaar
BOAT 8 augustus Festivalhart Karavaan Victoriepark, Alkmaar
BOAT 14 augustus Aanvang 15:00 uur Rekerhout (Thijssepad), Alkmaar
BOAT 15 augustus Geannuleerd, wegens corona maatregelingen. Bergen (N-H)
BOAT 20 augustus Geannuleerd, wegens corona maatregelingen. Bergen  (N-H)
Buzzz 4 en 5 september Simmerdeis Geannuleerd, wegens corona maatregelingen.
Buzzz 26 september Kunst & Kids Festival Amstelveen
BOAT 1 oktober 13.00 uur Dorpstraat  Castricum
2020 
  De Corona-maatregelen treffen de creatieve sector hard, ook bij DaaD  
Buzzz 20 september Sloterplas Festival Amsterdam
Buzzz 12, 13 september Karavaan Nieuw-Vennep
PostOde mrt t/m juli Ode aan de deur Noord-Holland
Vrijwaarster 14 februari Wonderlicht Alkmaar
     
2019
     
Witte Wieven 2.0 30 mei/10 juni Karavaan Alkmaar
Witte Wieven 2.0 5, 6 en 7 juli  Onderstroom  Vlissingen
Tegen Wind 29 aug/15 sept Grensloos Kunst Verkennen De wijk- IJhorst
Witte Wieven 2.0 2/ 6 okt Glasrijk Tubbergen
2018
Witte Wieven 27-april Bredeweg Festival Amsterdam
PostOde 6-mei Kijken, kijken, kopen Alkmaar
PostOde 10-mei Kunsten op straat Lochem
PostOde 20-mei Vurige Tongen Ruigoord, Amsterdam
Benu 26, 27 mei Makers Festival Twente Enschede
PostOde 26-mei Fries Straatfestival Leeuwarden
Witte Wieven 28-mei/ 7 oktober  Geestmerambacht Langedijk
Untitled 22 / 24-juni  De Tuin der Lusten Oolde, Laren
Benu 28-juli / 1-juni Simmerdeis Drachten
PostOde 6 en 8 juli  Onderstroom  Vlissingen
Witte Wieven 13 juli       Opening Geestmerambacht Langedijk
Untitled  27 / 29-juli  Heimland  Diepenheim
2017
DooDspoor 01-januari Nieuwjaarsduik Egmond
Untitled 08-april De Halve van Den Helder Den Helder
Circus DaDa 27-april Bredeweg Festival Amsterdam
DooDspoor 20-mei Opening Grote Kerk Schermerhorn
Untitled 3 juni / 25 juni Expo Grote Kerk Schermerhorn
DooDspoor 10, 11 juni Van Hier tot Ginder Deventer
Tegen Wind 10-juni La Srada Brenen Haven (DE)
DooDspoor 16 /18 juni La Srada Bremen (DE)
Witte Wieven 1 juli / 17 sept Heerlijck Zicht Diepenheim
Circus DaDa 7 / 9 juli Onderstroom Festival Vlissingen
DooDspoor 15-juli Indiburn Festival Scheveningen
Circus DaDa 26, 27 aug Kunsten op Straat Enschede
DooDspoor 15 / 17 sept Willibrodus Draait Door Heiloo
2016
DooDspoor 09-april De halve van Den helder Den Helder
DooDspoor 17-april Kijken, kijken, kopen Alkmaar
DooDspoor 27-april Bredeweg Festival Amsterdam
Tegen Wind 25 mei / 5 juni Karavaan De Rijp
DooDspoor 28-mei Fries Straatfestival Leeuwarden
Benu 29-mei Parkfeest Oosterhout Oosterhout
Tegen Wind 10 / 19 juni Oerol Terschelling
Circus DaDa 19 juni/ 14 aug Zomer op het Plein Alkmaar
DooDspoor 8 / 10 juni Onderstroom Festival Vlissingen
Benu 16-juli Indiburn Festival Scheveningen
Tegen Wind 14-augustus Cultureel Hart Assen
Tegen Wind 24-augustus Limburg Festival Roermond
Benu 9 / 11 september Willibrodus Draait Door Heiloo
Tegen Wind 18-september Theater Concordia Enschede
2015
Untitled 19-april Kijken, kijken ,kopen Alkmaar
Benu 27-april Bredeweg Festival Amsterdam
Le Jardin des Yeux 14-mei DaaDdageN Alkmaar
Untitled 22 / 25 mei Karavaan Alkmaar
Le Jardin des Yeux 04-juli Onderstroom Festival Vlissingen
Le Jardin des Yeux 05-juli Zomer op het Plein Alkmaar
Benu 02-augustus Podium onder de boom Alkmaar
Le Jardin des Yeux 07-augustus Microfestival Dortmund (DE)
DooDspoor 04-september Opening Kunst tot de Nacht Alkmaar
2014
Le Jardin des Yeux 12-april De Halve van Den Helder Den Helder
Le Jardin des Yeux 21-april HAL 25 Alkmaar
Le Jardin des Yeux 15 / 18 mei De Tuin der Lusten Kasteel de Wildenborch
La Cuisine Macabre 22, 23 mei TAC Festival Valadolid (ES)
Le Jardin des Yeux 24-mei Fries Straatfestival Leeuwarden
Le Jardin des Yeux 30 mei, 1 juni De Tuin der Lusten Charmarande (FR)
La Cuisine Macabre 7, 8 juni Kaldeart Street Arts Vitoria-Gasteiz (ES)
Benu 28-juni Straatfestival Bolsward Bolsward
La Cuisine Macabre 04-juli Festival Kaleadia Bilbao (ES)
Le Jardin des Yeux 4 / 6 juli La Strada Bremen (DE)
La Cuisine Macabre 7 / 9 augustus Fest’Art Libournia (FR)
La Cuisine Macabre 13, 14 september Trezart Straatfestival Mol op het Zilvermeer (BE)
Le Jardin des Yeux 9 / 12 oktober Open Street Showcase Milaan (IT)
Untitled 17 / 26 oktober Museum Kranenburgh Bergen N-H
Untitled 13, 14 december Werkplaats Diepenheim Diepenheim
2013
La Cuisine Macabre 16 / 19 mei Umore Azoka Festival Leioa (ES)
Le Salon de la Mort 22, 23 mei HAL 25 Alkmaar
Le Salon de la Mort 25-mei Fries Straatfestival Leeuwarden
La Danza, La Memoria 26-mei Artimond Helmond
La Cuisine Macabre 8, 9 juni Van Hier tot Ginder Deventer
La Cuisine Macabre 14 / 16 juni La Strada Bremen (DE)
Le Salon de la Mort 22, 23 juni Mirabilia Festival Fossano (IT)
La Cuisine Macabre 27 / 30 juni Fusion Larz (DE)
Le Salon de la Mort 29, 30 juni Kaeskoppenstad Alkmaar
La Cuisine Macabre 25 / 28 juli Chalon dans la rue Chalon (FR)
La Cuisine Macabre 9 / 11 augustus Sziget Festival Boedapest (HU)
La Cuisine Macabre 16, 17 augustus Cultural Festival Stockholm (SE)
Le Salon de la Mort 13, 14 september Kunsten op Straat Almelo, Wierden
Benu 18 / 23 oktober Kunst10Daagse Bergen N-H
Benu 25 / 27 oktober Kunsten op Straat Diepenheim
La Cuisine Macabre 03-november Feestworpstoet Alvelgem (BE)
2012
La Danza, La Memoria 7, 8 april De gevleugelde stad Ieper (BE)
La Danza, La Memoria 14-april De halve van Den helder Den Helder
La Cuisine Macabre 12, 13 mei Norfolk & Norwich Festival Norwich (UK)
La Cuisine Macabre 26, 27 mei Strassentheater Detmold Detmold (DE)
La Danza, La Memoria 26 / 28 mei Strassentheater Detmold Detmold (DE)
Le Salon de la Mort 28-mei Strassentheater Detmold Detmold (DE)
Benu 27-mei Fries Straatfestival Leeuwarden
Le Salon de la Mort 02-juni Kunsten op Straat Zwolle
La Cuisine Macabre 03-juni Kunsten op Straat Zwolle
Le Salon de la Mort 7 / 9 juni Robodock ADM, Amsterdam
La Cuisine Macabre 15 / 17 juni Mirabilia Festival Fossano (IT)
La Cuisine Macabre 22, 24 juni Veregra Festival Montegranaro (IT)
La Cuisine Macabre 23-juni Europla Festival San Giovanni Valdarno (IT)
La Cuisine Macabre 29-juni Ahlen Stadfest Ahlen (DE)
La Cuisine Macabre 01-juli Int. Fest der Begegnung Paderborn (DE)
La Cuisine Macabre 05-juli Zomerfeest Tinte Tinte
La Cuisine Macabre 07-juli Onderstroom Vlissingen
La Cuisine Macabre 11-juli Luglio Bambino Festival Florence (IT)
La Cuisine Macabre 13, 14 juli Feta Gdansk (PL)
Benu 13, 14 juli Feta Gdansk (PL)
La Cuisine Macabre 4, 5 augustus Spraoi Waterford (IE)
La Cuisine Macabre 09-augustus Kultursommer Brilon (DE)
La Danza, La Memoria 11, 12 augustus Streeta(rt)nimation Luxembourg (LU)
La Cuisine Macabre 12-augustus Ilunatici Latisana (IT)
La Cuisine Macabre 18-augustus Microfestival Dortmund (DE)
La Cuisine Macabre 24, 25 augustus Fest Welttheater der Strasse Swerte (DE)
Le Salon de la Mort 26-augustus Spoffin Amersfoort
La Cuisine Macabre 07-oktober Cucurbitades Marchiennes (FR)
La Danza, La Memoria 31-oktober Tienen draait Rond Tienen (BE)
2011
La Cuisine Macabre 9, 10 april De gevleugelde stad Ieper (BE)
La Cuisine Macabre 28-mei Fries Straatfestival Leeuwarden
La Cuisine Macabre 05-juni Mooi weer spelen Delft
La Cuisine Macabre 18-juni Zwartsluis met Verve Zwartsluis
La Cuisine Macabre 26-juni Kunsten op Straat Hengelo
La Danza, La Memoria 7 / 10 juli Onderstroom Festival Vlissingen
La Cuisine Macabre 11-augustus Paulusfeesten Oostende (BE)
La Danza, La Memoria 19 / 21 augustus Lowlands Biddingshuizen
La Danza, La Memoria 5 / 7 september Performance Paderborn Paderborn (DE)
La Cuisine Macabre 17-september Kunsten op Straat Almelo
La Cuisine Macabre 18-september Bockensprongen Boxtel
La Danza, La Memoria 25-september Kunsten op Straat Diepenheim
2010
La Danza, La Memoria 20 / 23 mei De Tuin der Lusten Landgoed Junne
La Cuisine Macabre 3 / 23 juli Karavaan Noord-Holland
La Cuisine Macabre 28, 29 augustus Spoffin Amersfoort
2009
Benu 27-juni Reuring Festival Pumerend
t SchimSpinDing 3 / 24 juli Karavaan Noord-Holland
Benu 4, 5 juli Onderstroom Festival Vlissingen
Benu 29-augustus Havenfestival Ijmuiden
La Danza, La Memoria 1 / 6 oktober Theater De Vest Alkmaar
La Danza, La Memoria 16 / 25 oktober Museum Kranenburgh Bergen N-H
2008
Benu 07-juni Kunsten op Straat Dalfsen
Benu 12 / 15 juni Defqon 1 Almere strand
RatKatKast 3 / 12 juli Festl ana Desetnica Ljubljana Maribor (SI)
Benu 5 27 juli Expo Grote Kerk Schermerhorn
RatKatKast 15 / 17 augustus La Strada Bremen (DE)
Benu 24-augustus Kunst & Koningsduin Bakkum
2007
RatKatKast 5 / 8 juli Onderstroom Festival Vlissingen
RatKatKast 24, 25 augustus Fest Welttheater der Strasse Swerte (DE)
Benu 30 aug / 2 sept De Tuin der Lusten Landgoed Twickel
RatKatKast 01-september Bruisend Brielle Brielle
Benu 6 / 8 september Theater De Vest Alkmaar
Benu 19 / 22 sept Robodock NDSM, Amsterdam
2006
Sita, Sati 6 jan / 19 feb Kunsteyssen Alkmaar
RatKatKast 31 mrt, 1 april Tweetakt Utrecht
RatKatKast 27-mei Fries Straatfestival Leeuwarden
RatKatKast 4, 5 juni Sinksenfeesten Kortrijk (BE)
RatKatKast 11-juni Mooi Weer Spelen Delft
RatKatKast 17-juni Leef Festival Wageningen
RatKatKast 8, 15 , 16 juli Over het IJ Festival Amsterdam
Sita, Sati 21 / 25 juni Int. Poppentheaterfestival Dordrecht
RatKatKast 14 jul / 24 aug Karavaan Noord – Holland
RatKatKast 26-augustus Havenfestival IJmuiden
RatKatKast 27-augustus Spijkenisse Festival Spijkenisse
RatKatKast 09-september Keistadfeesten Amersfoort
RatKatKast 21 / 30 sept Gwancheon Hanmadang Fest Seoul (KR)
Sita, Sati 30-september Witte Theater IJmuiden
2005
RatKatKast 10 / 19 juni Oerol Terschelling
Bewogen Beelden 9 / 12 juni SchoK Schoorl
RatKatKast 28 / 30 juli Olala Festival Liens (AT)
RatKatKast 09-september De Harmonie Leeuwarden
2004
Het Rijk van Yama 9 apr / 23 mei Theater De Vest Alkmaar
Het Rijk van Yama 10 / 12 juni SchoK Schoorl
Bewogen Beelden 5 / 10 oktober Theater De Vest Alkmaar