2017
DooDspoor 01-jan Nieuwjaarsduik Egmond
PostOde 25-mrt Domeinen Weesp
Untitled 08-apr De Halve van Den Helder Den Helder
Circus DaDa 27-apr Bredeweg Festival Amsterdam
DooDspoor 20-mei Opening Grote Kerk Schermerhorn
PostOde 20-mei Opening Grote Kerk Schermerhorn
Untitled 3 juni / 25 juni Expo Grote Kerk Schermerhorn
DooDspoor 10, 11 juni Van Hier tot Ginder Deventer
Tegen Wind 10-jun La Srada Brenen Haven (DE)
PostOde 16 /18 juni La Srada Bremen (DE)
DooDspoor 16 /18 juni La Srada Bremen (DE)
Witte Wieven 1 juli / 17 sept Heerlijck Zicht Diepenheim
Circus DaDa 7 / 9 juli Onderstroom Festival Vlissingen
DooDspoor 15-jul Indiburn Festival Scheveningen
Circus DaDa 26, 27 aug Kunsten op Straat Enschede
PostOde 26, 27 aug Kunsten op Straat Enschede
DooDspoor 15 / 17 sept Willibrodus Draait Door Heiloo
2016
DooDspoor 09-apr De halve van Den helder Den Helder
DooDspoor 17-apr Kijken, kijken, kopen Alkmaar
DooDspoor 27-apr Bredeweg Festival Amsterdam
Tegen Wind 25 mei / 5 juni Karavaan De Rijp
DooDspoor 28-mei Fries Straatfestival Leeuwarden
Benu 29-mei Parkfeest Oosterhout Oosterhout
Tegen Wind 10 / 19 juni Oerol Terschelling
Circus DaDa 19 juni/ 14 aug Zomer op het Plein Alkmaar
DooDspoor 8 / 10 juni Onderstroom Festival Vlissingen
Benu 16-jul Indiburn Festival Scheveningen
Tegen Wind 14-aug Cultureel Hart Assen
Tegen Wind 24-aug Limburg Festival Roermond
Benu 9 / 11 sept Willibrodus Draait Door Heiloo
Tegen Wind 18-sep Theater Concordia Enschede
2015
Untitled 19-apr Kijken, kijken ,kopen Alkmaar
Benu 27-apr Bredeweg Festival Amsterdam
Le Jardin des Yeux 14-mei DaaDdageN Alkmaar
Untitled 22 / 25 mei Karavaan Alkmaar
Le Jardin des Yeux 04-jul Onderstroom Festival Vlissingen
Le Jardin des Yeux 05-jul Zomer op het Plein Alkmaar
Benu 02-aug Podium onder de boom Alkmaar
Le Jardin des Yeux 07-aug Microfestival Dortmund (DE)
DooDspoor 04-sep Opening Kunst tot de Nacht Alkmaar
2014
Le Jardin des Yeux 12-apr De Halve van Den Helder Den Helder
Le Jardin des Yeux 21-apr HAL 25 Alkmaar
Le Jardin des Yeux 15 / 18 mei De Tuin der Lusten Kasteel de Wildenborch
La Cuisine Macabre 22, 23 mei TAC Festival Valadolid (ES)
Le Jardin des Yeux 24-mei Fries Straatfestival Leeuwarden
Le Jardin des Yeux 30 mei, 1 juni De Tuin der Lusten Charmarande (FR)
La Cuisine Macabre 7, 8 juni Kaldeart Street Arts Vitoria-Gasteiz (ES)
Benu 28-jun Straatfestival Bolsward Bolsward
La Cuisine Macabre 04-jul Festival Kaleadia Bilbao (ES)
Le Jardin des Yeux 4 / 6 juli La Strada Bremen (DE)
La Cuisine Macabre 7 / 9 aug Fest’Art Libournia (FR)
La Cuisine Macabre 13, 14 sept Trezart Straatfestival Mol op het Zilvermeer (BE)
Le Jardin des Yeux 9 / 12 okt Open Street Showcase Milaan (IT)
Untitled 17 / 26 okt Museum Kranenburgh Bergen N-H
Untitled 13, 14 dec Werkplaats Diepenheim Diepenheim
2013
La Cuisine Macabre 16 / 19 mei Umore Azoka Festival Leioa (ES)
Le Salon de la Mort 22, 23 mei HAL 25 Alkmaar
Le Salon de la Mort 25-mei Fries Straatfestival Leeuwarden
La Danza, La Memoria 26-mei Artimond Helmond
La Cuisine Macabre 8, 9 juni Van Hier tot Ginder Deventer
La Cuisine Macabre 14 / 16 juni La Strada Bremen (DE)
Le Salon de la Mort 22, 23 juni Mirabilia Festival Fossano (IT)
La Cuisine Macabre 27 / 30 juni Fusion Larz (DE)
Le Salon de la Mort 29, 30 juni Kaeskoppenstad Alkmaar
La Cuisine Macabre 25 / 28 juli Chalon dans la rue Chalon (FR)
La Cuisine Macabre 9 / 11 aug Sziget Festival Boedapest (HU)
La Cuisine Macabre 16, 17 aug Cultural Festival Stockholm (SE)
Le Salon de la Mort 13, 14 sept Kunsten op Straat Almelo, Wierden
Benu 18 / 23 okt Kunst10Daagse Bergen N-H
Benu 25 / 27 okt Kunsten op Straat Diepenheim
La Cuisine Macabre 03-nov Feestworpstoet Alvelgem (BE)
2012
La Danza, La Memoria 7, 8 apr De gevleugelde stad Ieper (BE)
La Danza, La Memoria 14-apr De halve van Den helder Den Helder
La Cuisine Macabre 12, 13 mei Norfolk & Norwich Festival Norwich (UK)
La Cuisine Macabre 26, 27 mei Strassentheater Detmold Detmold (DE)
La Danza, La Memoria 26 / 28 mei Strassentheater Detmold Detmold (DE)
Le Salon de la Mort 28-mei Strassentheater Detmold Detmold (DE)
Benu 27-mei Fries Straatfestival Leeuwarden
Le Salon de la Mort 02-jun Kunsten op Straat Zwolle
La Cuisine Macabre 03-jun Kunsten op Straat Zwolle
Le Salon de la Mort 7 / 9 juni Robodock ADM, Amsterdam
La Cuisine Macabre 15 / 17 juni Mirabilia Festival Fossano (IT)
La Cuisine Macabre 22, 24 juni Veregra Festival Montegranaro (IT)
La Cuisine Macabre 23-jun Europla Festival San Giovanni Valdarno (IT)
La Cuisine Macabre 29-jun Ahlen Stadfest Ahlen (DE)
La Cuisine Macabre 01-jul Int. Fest der Begegnung Paderborn (DE)
La Cuisine Macabre 05-jul Zomerfeest Tinte Tinte
La Cuisine Macabre 07-jul Onderstroom Vlissingen
La Cuisine Macabre 11-jul Luglio Bambino Festival Florence (IT)
La Cuisine Macabre 13, 14 juli Feta Gdansk (PL)
Benu 13, 14 juli Feta Gdansk (PL)
La Cuisine Macabre 4, 5 aug Spraoi Waterford (IE)
La Cuisine Macabre 09-aug Kultursommer Brilon (DE)
La Danza, La Memoria 11, 12 aug Streeta(rt)nimation Luxembourg (LU)
La Cuisine Macabre 12-aug Ilunatici Latisana (IT)
La Cuisine Macabre 18-aug Microfestival Dortmund (DE)
La Cuisine Macabre 24, 25 aug Fest Welttheater der Strasse Swerte (DE)
Le Salon de la Mort 26-aug Spoffin Amersfoort
La Cuisine Macabre 07-okt Cucurbitades Marchiennes (FR)
La Danza, La Memoria 31-okt Tienen draait Rond Tienen (BE)
2011
La Cuisine Macabre 9, 10 apr De gevleugelde stad Ieper (BE)
La Cuisine Macabre 28-mei Fries Straatfestival Leeuwarden
La Cuisine Macabre 05-jun Mooi weer spelen Delft
La Cuisine Macabre 18-jun Zwartsluis met Verve Zwartsluis
La Cuisine Macabre 26-jun Kunsten op Straat Hengelo
La Danza, La Memoria 7 / 10 juli Onderstroom Festival Vlissingen
La Cuisine Macabre 11-aug Paulusfeesten Oostende (BE)
La Danza, La Memoria 19 / 21 aug Lowlands Biddingshuizen
La Danza, La Memoria 5 / 7 sept Performance Paderborn Paderborn (DE)
La Cuisine Macabre 17-sep Kunsten op Straat Almelo
La Cuisine Macabre 18-sep Bockensprongen Boxtel
La Danza, La Memoria 25-sep Kunsten op Straat Diepenheim
2010
La Danza, La Memoria 20 / 23 mei De Tuin der Lusten Landgoed Junne
La Cuisine Macabre 3 / 23 jul Karavaan Noord-Holland
La Cuisine Macabre 28, 29 aug Spoffin Amersfoort
2009
Benu 27-jun Reuring Festival Pumerend
t SchimSpinDing 3 / 24 jul Karavaan Noord-Holland
Benu 4, 5 jul Onderstroom Festival Vlissingen
Benu 29-aug Havenfestival Ijmuiden
La Danza, La Memoria 1 / 6 okt Theater De Vest Alkmaar
La Danza, La Memoria 16 / 25 okt Museum Kranenburgh Bergen N-H
2008
Benu 07-jun Kunsten op Straat Dalfsen
Benu 12 / 15 jun Defqon 1 Almere strand
RatKatKast 3 / 12 jul Festl ana Desetnica Ljubljana Maribor (SI)
Benu 5 27 jul Expo Grote Kerk Schermerhorn
RatKatKast 15 / 17 aug La Strada Bremen (DE)
Benu 24-aug Kunst & Koningsduin Bakkum
2007
RatKatKast 5 / 8 jul Onderstroom Festival Vlissingen
RatKatKast 24, 25 aug Fest Welttheater der Strasse Swerte (DE)
Benu 30 aug / 2 sept De Tuin der Lusten Landgoed Twickel
RatKatKast 01-sep Bruisend Brielle Brielle
Benu 6 / 8 sept Theater De Vest Alkmaar
Benu 19 / 22 sept Robodock NDSM, Amsterdam
2006
Sita, Sati 6 jan / 19 feb Kunsteyssen Alkmaar
RatKatKast 31 mrt, 1 april Tweetakt Utrecht
RatKatKast 27-mei Fries Straatfestival Leeuwarden
RatKatKast 4, 5 juni Sinksenfeesten Kortrijk (BE)
RatKatKast 11-jun Mooi Weer Spelen Delft
RatKatKast 17-jun Leef Festival Wageningen
RatKatKast 8, 15 , 16 jul Over het IJ Festival Amsterdam
Sita, Sati 21 / 25 juni Int. Poppentheaterfestival Dordrecht
RatKatKast 14 jul / 24 aug Karavaan Noord – Holland
RatKatKast 26-aug Havenfestival IJmuiden
RatKatKast 27-aug Spijkenisse Festival Spijkenisse
RatKatKast 09-sep Keistadfeesten Amersfoort
RatKatKast 21 / 30 sept Gwancheon Hanmadang Fest Seoul (KR)
Sita, Sati 30-sep Witte Theater IJmuiden
2005
RatKatKast 10 / 19 jun Oerol Terschelling
Bewogen Beelden 9 / 12 jun SchoK Schoorl
RatKatKast 28 / 30 jul Olala Festival Liens (AT)
RatKatKast 09-sep De Harmonie Leeuwarden
2004
Het Rijk van Yama 9 apr / 23 mei Theater De Vest Alkmaar
Het Rijk van Yama 10 / 12 jun SchoK Schoorl
Bewogen Beelden 5 / 10 okt Theater De Vest Alkmaar